Stranger Things

ilość znalezionych towarów: 28

Filmowe koszulki Stranger Things dla zbieraczu merchu dla fanów teraz w sklepie internetowym SinFashion.pl

Filmowe koszulki Stranger Things to gratka dla każdego fana tego popularnego i kultowego już serialu Netflixa. W sklepie internetowym SinFashion.pl znajdziesz szeroką ofertę merchu. Każdy fan powinien znaleźć u nas coś dla siebie. Mamy filmowe koszulki damskie, jak i filmowe koszulki męskie z nadrukami logo serialu. Lubisz demogorgony? Sprawdź koniecznie notesy w odpowiednio mrocznej dla świata Upside Down stylizacji "Demogorgon hunting crew". U nas na pewno znajdziesz. Absolutnym hitem jest kubek w kształcie telewizora z lat 80. Na telewizorze tym oczywiście wyświetlany jest serial Netflixa Stranger Things! Musisz go koniecznie mieć ;) Mamy także ręczniki kąpielowe Stranger Things czy pościel dla fanów tego serialu. Jako SinFashion chcemy się stać Twoim ulubionmy sklepem z merchem dla fanów.

Przełamywanie rzeczywistości lat 80-tych, stworzonej przez Stranger Things

Stranger Things to amerykański horror science fiction, stworzony, napisany, wyreżyserowany i wyprodukowany przez braci Duffer. Stworzony i wyemitowany dla internetowej stacji telewizyjnej Netflix, serial rozgrywa się w latach 80. i opowiada o grupie dzieciaków, które zostają wciągnięte w świat alternatywnego wymiaru. Seria, która zadebiutowała na Netflix 15 lipca 2016 r., zyskała uznanie krytyków za specyficzny klimat, aktorstwo i reżyserię i stała się jedną z najpopularniejszych oryginalnych serii tej platformy. Serial cieszy się dużą popularnością od czasu jego premiery, a premierowy odcinek oglądało ponad 17 milionów widzów. Bracia Duffer garściami czerpią z popkultury lat 80. Seria nasycona jest stylistyką typową dla tamtego okresu i nawiązaniami do filmów z dekady. Na ścieżkę dźwiękową także trafiły oryginalne utwory z tamtego okresu, w tym "Running Up That Hill" Kate Bush. Piosenka ta po emisji odcinka z jej wykorzystaniem ponownie trafiła na listy przebojów i przezywa swoją drugą młodość.

Stranger Things to seria science fiction, która skupia się na survival horrorze i tajemnicy

Fabuła pierwszego sezonu obraca się wokół tajemniczego zniknięcia dwunastoletniego chłopca Willa Byersa (w tej roli Noah Schnapp), który nie wraca do domu po spotkaniu z kolegami. Jego matka Joyce (Winona Ryder) wzywa lokalne władze na czele z komendantem Jimem Hopperem, by pomogły go odnaleźć, lecz te okazują się być bezradne, bo standardowe metody śledcze okazują się nie być wystarczające. Joyce podejmuje poszukiwania syna na własną rękę. Chłopca szukają także koledzy: Lucas Sinclair (Caleb McLaughlin), Dustin Henderson (Gaten Matarazzo) i Mike Wheeler (Finn Wolfhard). W trakcie poszukiwań spotykają w lesie tajemniczą dziewczynkę, która przedstawia się jako Eleven (w polskiej wersji Jedenastka) i dysponuje nadprzyrodzonymi umiejętnościami psychokinetycznymi. Udział Eleven w poszukiwaniach okazuje się być kluczowy dla ich powodzenia. W międzyczasie okazuje się także, że sama Eleven potrzebuje pomocy, gdzyż uciekła z ośrodka, w którym prowadzono niebezpieczne eksperymenty z jej udziałem. Opieki nad dziewczyną podejmuje się komendant Hopper. Dzięki Eleven grupa bohaterów “Stranger Things”, a widzowie razem z nimi, dowiaduje się o istnieniu alternatywnego świata Upside Down, będącego kopią naszego, ale w znacznie mroczniejszej wersji. Istoty zamieszkujące tę krainę tworzą jeden wielki organizm połączony świadomością zbiorową. Pojedyncze potwory, zwane demogorgonami, czasami dają radę przekraczać barierę między światami poprzez specjalne bramy. w fikcyjnym miasteczku Hawkins w stanie Indiana w 1983 roku. W rolach dorosłych bohaterów, obok Winony Ryder, możemy oglądać Davida Harboura w roli komendanta Jima Hoppera, Paula Reisera jako dra Sama Owensa czy Matthew Modine'a w roli dra Martina Brennera. Serial łącznie zaplanowano na pięć sezonów. Drugi sezon ukazał się w 2017 roku. Dwa lata później mieliśmy okazję obejrzeć sezon trzeci. Sezon czwarty, podzielony na dwie części, został wyświetlony w 2022. Fani z niecierpliwością czekają na ostatni, finałowy sezon serii o zmaganiach Eleven i jej przyjaciół z potworami z Upside Down.

Lata 80. były znane z rozwoju technologii, Reaganomiki i zimnej wojny

W latach 80. nastąpił postęp technologiczny, a komputery stały się bardziej popularne niż kiedykolwiek wcześniej. Samochody stawały się coraz bardziej zaawansowane. W pełnym rozkwicie była także technologia związana z produkcją wysokiej jakości telewizorów i magnetowidów. Ludzie zaczęli polegać na technologii bardziej niż kiedykolwiek wcześniej i wywarła ona duży wpływ na społeczeństwo. Wciąż trwała zimna wojna. Zimnowojenne stosunki amerykańsko rosyjskie pojawiają się także w serialu “Stranger Things”, gdzie dość rozbudowany jest wątek sił rosyjskich i ich roli w badaniu świata Upside Down. W czwartym sezonie akcja co jakiś czas przenosi się do ZSRR, gdzie David Harbour przebywa w więzieniu, z którego próbuje go wydostać Joyce z pomocą Murray’a Baumana (w tej roli Brett Gelman).

      Loga UE
      DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W
      pixel