Naszywki/Piny/Naklejki

ilość znalezionych towarów: 47

Naszywki na ubrania, piny na kurtki, plecaki i spodnie, sklep rockowy zaprasza

Oferujemy naszywki na ubrania, piny na kurtki, plecaki i spodnie. Znajdziesz tutaj naszywki Kill Star, naszywki z zespołami muzycznymi, naszywki metalowe i wiele innych. DIY to nowe CZARNE! Sprawdź naszą kolekcję patch 'ów  (czyli klasyczych naszywek na ubrania) ociekających magią! Naszywki na ubrania sprawią, że Twoja zapomniana już kurtka z denimu czy smutny plecak dostaną nowe życie.Zobacz oczyma wyobraźni jak cieszą się ich tekstylne, słodkie mordki na samą myśl o nowych patchach. Widzisz to? To sprawdź nasze zbiory milordzie!

Mamy ich całkiem spory wybór bo sami lubimy sobie przyozdabiać swoje fatałaszki kunsztownymi patchami w wolnym czasie. Co ciekawe oficjalnie w dalszym ciągu nazywa się je naszywkami na ubrania ale to troche taki archaizm bo chyba nikt ich juz nie przyszywa. Teraz maja od spodu termiczny klej który całkiem dobrze trzyma po naprawsowaniu. A jak sie delikatnie odkleja to zawsze można go jeszcze raz tym żelazkiem potraktowac i CYK, gotowe!

Oczywiscie jak jesteś zdolnym szewczykiem albo masz mame czy babcię co Cie kocha to przyszyje Ci patch i zadna siła go nie oderwie..ale nie jest to konieczne..no i Mamy & babcie maja teraz tyle fajniejszych rzeczy do robienia niż naszywanie naszywek na ubrania urwisa jednego z drugim.Mogą takie mamy obejrzeć np. wszystkie sezony Gry o Tron czy Ricka i mortiego :) Tak czy siak - patche czy naszywki - mamy je!

Naszywki na ubrania, piny i naklejki z szalonymi wzorami

Naszywki na ubrania, piny, naklejki, czyli kultowe akcesoria oraz takiż merch zespołowy. Owszem koszulki, odzież i akcesoria z pewnością należą do istotnych gadżetów, ale to właśnie te stanowią prawdziwy miernik kultowości. W SinFashion uwielbiamy przede wszystkim piny, bo to prawdziwe małe dzieła sztuki. Na naszych stronach oferujemy między innymi takie wzory jak SheDevil, DevilBoy, Bad Taste oraz Blocula. Wykonał je oczywiście KillStar, czyli lider między innymi w produkcji odzieży gotyckiej. Kochamy także naszywki, które w większości produkuje RockOff, Grindstore oraz Akumu Ink. Znajdziesz u nas między innymi takie wzory jak The Devil, Pumpkween oraz Dead Space. To świetny sposób na to, aby naszym rockowym ciuchom nadać jeszcze bardziej rockowego stylu. Same piny to zresztą kawał historii popkultury. Choć mogą kojarzyć się z elegancją, zdecydowanie wyraźniejsze są jako element buntu oraz indywidualizmu. Wiele tych historycznych osiąga obecnie spore ceny w serwisach aukcyjnych. W naszym sklepie internetowym staramy się promować ten element rockowego (i nie tylko) stylu życia.

Kto zbiera naszywki na odzież i piny na plecaki?

Naszywki i piny są popularnymi akcesoriami wśród osób związanych z subkulturami muzycznymi oraz modą alternatywną. Zbierają je przede wszystkim osoby, które chcą wyrazić swoje muzyczne zainteresowania, przynależność do konkretnej grupy lub wyznawane wartości. Fani muzyki rockowej, metalowej, punkowej, gotyckiej czy grunge'owej często dodają naszywki z ulubionymi zespołami do swoich ubrań, takich jak kurtki, dżinsowe kamizelki czy plecaki. Piny, podobnie jak naszywki, są popularne wśród młodych ludzi, którzy chcą spersonalizować swoją odzież i akcesoria, nadając im indywidualny charakter.

Z jaką modą lub subkulturą można kojarzyć naszywki i piny?

Naszywki i piny są silnie związane z subkulturami muzycznymi, szczególnie z:

  • Punk – naszywki z nadrukami zespołów punkowych, politycznymi sloganami czy grafikami związanymi z buntem i anarchią są popularne w tej subkulturze. Punkowcy często naszywają je na skórzane kurtki, kamizelki czy dżinsy.
  • Heavy metal i thrash metal – fani metalu są znani z kolekcjonowania naszywek związanych z ulubionymi zespołami. Popularne są zwłaszcza na kurtkach dżinsowych i kamizelkach (tzw. "battle jackets").
  • Hardcore – naszywki z zespołami hardcore punk czy straight edge są często noszone przez członków tej subkultury, którzy chcą wyrazić swoje zaangażowanie w scenę muzyczną i ideologię.
  • Grunge – choć styl grunge bardziej opiera się na zaniedbanym, nieformalnym wyglądzie, to naszywki i piny z nazwami zespołów takich jak Nirvana czy Soundgarden również pojawiają się na odzieży fanów.
  • Moda alternatywna – osoby związane z modą alternatywną, w tym gotykiem, często ozdabiają swoje ubrania naszywkami z symbolami lub zespołami związanymi z ich stylami muzycznymi.

Czy naszywki z zespołami mają długą tradycję?

Tak, naszywki z zespołami mają długą tradycję i są częścią kultury muzycznej od lat 70. i 80. Zwyczaj ozdabiania odzieży naszywkami i pinami wywodzi się z subkultur młodzieżowych, które pragnęły odróżnić się od reszty społeczeństwa i wyrazić swoją indywidualność oraz muzyczne upodobania. Początkowo były to głównie zespoły punkowe, które wprowadziły ten trend, a później przejęły go subkultury metalowe, gotyckie i hardcore.

Kto zapoczątkował zwyczaj zbierania naszywek?

Zwyczaj zbierania naszywek i ozdabiania nimi odzieży zapoczątkowali punkowcy w latach 70. To właśnie ta subkultura wprowadziła naszywki z nazwami zespołów, które były formą wyrazu muzycznych zainteresowań i poglądów politycznych. Punkowcy, odrzucając konformizm i konsumpcjonizm, ozdabiali swoje skórzane kurtki i dżinsowe kamizelki naszywkami, co stało się integralną częścią ich buntowniczego wizerunku. Następnie trend ten przejęły inne subkultury muzyczne, zwłaszcza metalowcy.

Jakie naszywki, z jakimi zespołami można zobaczyć najczęściej?

Najczęściej spotykane naszywki to te związane z kultowymi zespołami z różnych gatunków muzycznych. Oto kilka przykładów:

  • Heavy metal:
    • Metallica – naszywki z logo Metallica są jednymi z najpopularniejszych w subkulturze metalowej.
    • Iron Maiden – naszywki z motywami albumów Iron Maiden, zwłaszcza z maskotką zespołu, Eddie’m, są ikoniczne.
    • Slayer – fani thrash metalu często noszą naszywki Slayer, zwłaszcza z symbolami czaszek i pentagramów.
  • Punk:
    • The Ramones – logo The Ramones z orłem to klasyczny wzór noszony przez fanów punk rocka.
    • Sex Pistols – naszywki z logo lub grafiką związaną z ich słynnym albumem „Never Mind the Bollocks” są bardzo popularne.
    • Dead Kennedys – ich logo "DK" to rozpoznawalny symbol wśród fanów hardcore punku.
  • Hardcore:
    • Black Flag – ich charakterystyczne logo z czterema czarnymi prostokątami jest jednym z najczęściej spotykanych w scenie hardcore punk.
    • Minor Threat – straight edge'owe naszywki z logo tego zespołu są popularne wśród osób zaangażowanych w tę subkulturę.
  • Grunge:
    • Nirvana – uśmiechnięta twarz z logo Nirvany to jeden z najczęściej spotykanych motywów na naszywkach i pinach.
    • Pearl Jam – logo zespołu pojawia się na wielu plecakach i kurtkach fanów grunge'u.

Podsumowując, zbieranie naszywek i pinów to popularny zwyczaj wśród fanów muzyki alternatywnej, który ma długą tradycję, zwłaszcza w subkulturach punkowych i metalowych. Naszywki i piny są wyrazem przynależności do konkretnej grupy muzycznej i sposobem na spersonalizowanie odzieży. Najpopularniejsze naszywki często nawiązują do kultowych zespołów, takich jak Metallica, The Ramones, Nirvana czy Iron Maiden, i są noszone z dumą przez ich fanów.

Naszywki na ubrania z zespołami

Naszywki z zespołami na ubrania to naszym zdaniem nieodłączne akcesoria fana muzyki i popkultury. Design wielu z nich to sztuka pełną gębą. Stanowią połączenie piękna zaklętego w swój niewielki rozmiar. Mogą wyrażać wiele rzeczy – miłość do ukochanej grupy, światopogląd lub przekonania. Mogą też bawić, zawierać kultowe zdania lub symbolikę. Bardzo dobrze lubią się z odzieżą. Tutaj króluje dżins oraz skóra. Ale będą wyglądać zawodowo także na plecakach (najlepiej na legendarnej kostce) oraz torbach. Tylko od Ciebie zależy jaki motyw wybierzesz i jaki będziesz nosić! Może będzie to pin Hello Kitty, naszywka David Bowie lub kolorowa tęcza? A może logotyp Basic Witch, Girl Power lub Cursed? U nas znajdziesz je wszystkie w bardzo uczciwych cenach. Kolorowe, czarno-białe, zespołowe lub filmowe – w SinFashion możesz w nich dowolnie przebierać. Nie mamy wątpliwości, że znajdziesz tutaj coś dla siebie. I to niezależnie od tego, czy jesteś fanem ciężkich brzmień, mangi i anime, czy estetyki okultystycznej.

Jak odpowiednio nosić piny?

Piny to ten element, który od razu przyciąga uwagę na dowolnym ubraniu. Przez lata były one symbolem buntu subkultury punków. Obecnie stanowią subtelny oraz stylowy detal, który z pewnością wyróżnia z tłumu. Mogą także nieść stosowny komunikat. Występują one w różnych odmianach i formach. Istnieją wersje z filcu lub innych miękkich tkanin. Ale te najbardziej kultowe to oczywiście tematyczne piny metalowe. Początkowo przypinki te przybierały najczęściej kształty i formy nazw oraz logotypów popularnych zespołów. Dominowały także surowe i mało zróżnicowane barwy. Z czasem jednak ich tematyka oraz kolorystyka stały się praktycznie niczym nieograniczone. Na rynku można spotkać obecnie zarówno piny Sex Pistols, jak i Hello Kitty. I naszym zdaniem nie ma w tym nic złego. Kochamy te małe drobiazgi, bo praktycznie każdy z nich to elegancki mały gadżet, który każdemu ciuchowi dodaje nieco zadziorności. A już szczególnie wielbi je miejska moda. Bo te przypinki sprawiają, że każda oryginalna kreacja jest… jeszcze bardziej oryginalna.

Naklejki na ciuchy z zadziorem

Naklejki pozwalają przede wszystkim łatwo i skutecznie odświeżyć wiele ciuchów. A w wielu przypadkach także nadać im zupełnie nowy charakter. Przez długi czas takie rozwiązanie kojarzyło się raczej z maskowaniem dziur lub plam. Obecnie stanowi ono modny, często podszyty osobistym buntem element. Wykonane w nowoczesnych technikach produkcji, z nowymi, pięknymi kolorami i wzorami, wróciły one kilka lat temu, aby szturmem wziąć rynek mody miejskiej. Wiele osób nakleja je na nowe ciuchy, aby przełamać ich zasadniczy charakter i zdjąć odium grzeczności. Najpopularniejszym rozwiązaniem w tej kwestii ciągle pozostają prasowanki, czyli naklejki, które łączymy z ubraniem przy pomocy żelazka i wysokiej temperatury. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że można je łączyć z praktycznie każdym materiałem. Dzięki temu nie tylko klasyczny jeans będzie wyglądał ekstra. To dobry sposób na nadanie drugiego życia nawet bardzo znoszonym lub lekko podniszczonym ubraniom. I nie tylko ubraniom. Nadają się one wyborni również jako ozdoba torebek, plecaków, czapek lub butów.

...o pinach możemy też się rozpisać bo to taka mała połyskująca miłosc <3
Każdy z naszych pinów to jakosciowa perełka dla wielbicielki alternatywnych bibelotów.
Mamy je w wielu kształtach i rozmiarach - Check
Kolor albo czerń? - Check!
Hello Kitty albo gudetama?  - Check
a może chcesz pin z księgą zaklęć ...yup też mamy!

Kultowe naszywki na ubrania oraz piny

Naszywki na ubrania stanowią popularny element mody i wyraz osobistego stylu. To także wyraz indywidualności oraz detal, który w swoim czasie zrobił prawdziwą karierę wśród muzycznych subkultur. Choć na początku kojarzono je raczej z undergroundem i rynkiem niezależnym, obecnie można na nich znaleźć motywy powiązane także z wielkimi franczyzami. Z pewnością takie są piny na ubrania Star Wars Pinko. Dla fanów bohaterów z odległej galaktyki stały się one prawdziwą gratką. Przedstawiają one głównie ikoniczne postacie takie jak Palpatine, Mistrz Windu oraz Generał Grievious. Z kolei miłośnicy komiksów i superbohaterów z pewnością znajdą coś dla siebie wybierając piny na ubrania Marvel. Te małe akcesoria zdobiące odzież i akcesoria dostępne są z wizerunkami Wolverine’a, Spider-Mana, Iron Mana, czy Hulk'a. Wśród innych kultowych wzorów można znaleźć między innymi Gremlins, Masters Of The Universe, Hello Kitty oraz Infernal River. Dużą część naszej oferty stanowią ponadto wyroby firmy Killstar. W swoim mrocznym i gotyckim stylu przyciągają wielu miłośników mrocznej estetyki. Ich produkty związane z magią, czarną magią i duchami są świetnym dodatkiem dla tych, którzy kochają tajemniczość i niekonwencjonalność.

Kultowe piny na ubrania i ich historia

Piny na ubrania nazywane również pinsami lub przypinkami, mają bogatą historię i różnorodne zastosowania. Ich praktyczne korzenie sięgają starożytności. Szczególnie jednak ich historia w kontekście mody i wyrażania tożsamości jest fascynująca. W starożytności i średniowieczu noszono je jako element spinający ubranie. Ale jednocześnie wyrażały tożsamość religijną lub społeczną. Sporą popularnością piny na ubrania zaczęły się cieszyć w XIX wieku, kiedy to stały się one wyrafinowanym elementem damskiej mody. Były one ozdobione wyrafinowanymi wzorami i często miały funkcje dekoracyjne. Kultowego znaczenia nabrały one z kolei w latach 60. i 70. wieku XX. Wtedy to, w okresie ruchu hippisowskiego i kontrkultury, piny na ubrania stały się ważnym elementem wyrażania politycznych przekonań. A także sprzeciwu wobec wojny w Wietnamie i manifestacji kulturowej. Często przybierały one formę cytatów z protest songów i ikonicznych symboli takich jak znak pokoju. Z kolei w erze punka, czyli na przełomie lat 70. i 80. stały się one symbolem ruchu punkowego. Traktowano je wtedy jako formę autoekspresji, często z kontrowersyjnymi i prowokacyjnymi treściami. Obecnie nadal cieszą się one popularnością jako element mody, wyraz osobistego stylu i wyrażania przynależności do różnych subkultur.

Loga UE
DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W
pixel